Szeroki zakres produktów Exxentric do treningu inercyjnego (nazywanego również treningiem ekscentrycznym lub treningiem flywheel) sprawia, że możesz teraz poprawić siłę, moc, wytrzymałość i masę mięśniową w najbardziej komfortowy i odpowiedni sposób dla Ciebie.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi tej szwedzkiej marki na przełomie ostatnich 10 lat, w naszej ofercie znajdziesz:

  • Platformy do treningu inercyjnego – kBox Lite, kBox Active i kBox Pro
  • Urządzenia do treningu inercyjnego – kPulley Go i kPulley2
  • Systemy treningowe dla trenerów personalnych i przygotowania motorycznego, a także fizjoterapeutów – Fitness Combo, Performance Combo i Medical Combo
  • Akcesoria do platform, urządzeń i systemów Exxentric

To właśnie dzięki powyższym rozwiązaniom, marka Exxentric realizuje swoją misję pomocy ludziom w osiąganiu ich pełnego potencjału fizycznego. To misja, która przyświeca marce już od 2011 roku, a nawet od początku XXI wieku, kiedy to powstał pierwszy prototyp platformy kBox.

Dzisiaj, z rozwiązań marki Exxentric korzystają zarówno osoby indywidualne, jak i kluby sportowe, kluby fitness, kliniki rehabilitacyjne i instytuty naukowe w ponad 65 krajach świata. Marka i jej produkty są natomiast cenione szczególnie za wyjątkową jakość, wytrzymałość, wszechstronność, funkcjonalność i innowacyjność.