Urządzenia do treningu inercyjnego marki Exerfly i Proinertial to produkty umożliwiające obciążenie mięśni podczas ćwiczeń, zarówno w fazie koncentrycznej jak i ekscentrycznej. To właśnie dzięki takim możliwościom, produkty znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w sporcie i rehabilitacji, gdzie służą jako nieocenione narzędzie do poprawy siły, mocy i wytrzymałości mięśni. Produkty te przyczyniają się również do zmniejszenia ryzyka kontuzji.

W ofercie obu marek znajdują się zarówno produkty mobilne (które można przymocować do większości powierzchni pionowych lub w łatwy i szybki sposób złożyć samemu bez obawy o bezpieczeństwo czy stabilność) jak i stacjonarne – o różnych możliwościach, dostosowanych do stopnia zaawansowania osób trenujących.

Marka Exerfly wyróżnia się na rynku kilkoma cechami charakterystycznymi, w tym przede wszystkim możliwością bieżącego monitorowania wysiłku za pomocą zaawansowanych sensorów i aplikacji, a także technologią maksymalnego obciążenia ekscentrycznego, które daje możliwość pracy z obciążeniem zależnym od siły generowanej w ruchu koncentrycznym. Te unikalne możliwości połączone są z charakterystyczną dla marki jakością, która sprawia, że rozwiązania Exerfly są praktycznie niezniszczalne i odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających (w tym również najsilniejszych) użytkowników.

Produkty marki Proinertial to z kolei duży wybór produktów, również w wersji mobilnej i stacjonarnej, w tym m.in. z urządzeniami dedykowanymi różnym grupom mięśniowym, np. mięśniom kulszowo-goleniowym i czworogłowym ud. Jakość i skuteczność działania produktów potwierdzana jest stale przez największe organizacje sportowe i kliniki medyczne, które na co dzień korzystają z dokładnie takich rozwiązań.