Platformy, urządzenia i systemy do treningu inercyjnego (zwanego również treningiem ekscentrycznym lub flywheel) czołowych na świecie marek – Exxentric, Exerfly i Proinertial to rozwiązania umożliwiające obciążenie mięśni podczas ćwiczeń, zarówno w fazie koncentrycznej jak i ekscentrycznej. To właśnie dzięki takim możliwościom, produkty znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w sporcie i rehabilitacji, gdzie służą jako nieocenione narzędzie do poprawy siły, mocy, wytrzymałości mięśni, a także zwiększenia masy mięśniowej. Produkty te przyczyniają się również do zmniejszenia ryzyka kontuzji, w szczególności kontuzji o charakterze przeciążeniowym.

W ofercie każdej z marek znajdują się zarówno produkty mobilne (które można przymocować do większości powierzchni pionowych lub w łatwy i szybki sposób złożyć samemu bez obawy o bezpieczeństwo czy stabilność) jak i stacjonarne – o niemal nieograniczonych możliwościach, dostosowanych do indywidualnego stopnia zaawansowania każdej osoby.

Każda z marek charakteryzuje się też kilkoma ważnymi cechami, które stale zyskują uznanie ludzi na całym świecie:

Exxentric – to ponad 10 lat doświadczenia na światowym rynku i produkty, które zyskały miano najpopularniejszych w swojej kategorii, głównie dzięki platformom kBox. Marka przedstawiła pierwszą wersję tego produktu w 2011 roku, ale pierwszy prototyp powstał kolejne 10 lat wcześniej. Ten zakres wiedzy i doświadczenia sprawia, że Exxentric stale rozwija swoją ofertę produktową i dysponuje dzisiaj rozwiązaniami o praktycznie nieograniczonych funkcjonalnościach, wykorzystywanych w ponad 65 krajach świata.

Exerfly – to rozwiązania wyposażone w zaawansowane sensory i rozbudowane aplikacje do bieżącego monitorowania wysiłku. Jedną z największych zalet marki jest też technologia maksymalnego obciążenia ekscentrycznego, która daje możliwość pracy z obciążeniem zależnym od siły generowanej w ruchu koncentrycznym. Te unikalne możliwości, połączone z charakterystyczną dla marki jakością sprawiają, że rozwiązania Exerfly są praktycznie niezniszczalne i odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających (w tym również najsilniejszych) użytkowników.

Proinertial – to marka o dużej różnorodności produktów, dostępnych w wersjach mobilnych i stacjonarnych, w tym również urządzeń dedykowanych konkretnym grupom mięśniowym, np. mięśniom kulszowo-goleniowym i czworogłowym ud. Jakość i skuteczność działania produktów potwierdzana jest stale przez największe organizacje sportowe i kliniki medyczne, które na co dzień korzystają z dokładnie takich rozwiązań.