W kategorii urządzeń do masażu znajdziesz jedynie najbardziej unikalne i najbardziej skuteczne rozwiązania, pomagające przyspieszyć regenerację po wysiłku i pomóc w procesie dochodzenia do pełnego zdrowia lub najlepszej formy.

Nasze urządzenia do masażu to zdecydowany numer 1 w swojej klasie. Znajdziesz tutaj rewolucyjne produkty marek Hyperice i PowerDot, które znalazły uznanie niemal wszystkich najlepszych organizacji sportowych, klubów fitness i klinik medycznych na całym świecie.

Wśród produktów w naszej ofercie dostępne są urządzenia Hypervolt, wyposażone w ultracichą technologią Quiet-Glide™, 5 wymiennych głowic do precyzyjnego masażu i najbardziej wydajną baterię litowo-jonową, kompaktowe elektrostymulatory PowerDot posiadające m.in. personalizowane programy regeneracyjne, funkcje masażu relaksacyjnego a nawet walczący z bólem system TENS, a także systemy do drenażu limfatycznego NormaTec Recovery umożliwiające szybsze i bardziej wydajne pozbycie się z organizmu niepotrzebnych składników odżywczych, przy jednoczesnej kontroli ucisku nóg, bioder lub ramion.

Wszystkie z powyższych urządzeń do masażu to fundamenty regeneracji potreningowej i niezbędne produkty dla każdej osoby aktywnej, niezależnie od uprawianej aktywności. Takie urządzenia to najbliższy odpowiednik Twojego osobistego fizjoterapeuty i produkty, które możesz zabrać ze sobą wszędzie, korzystając z nich zawsze wtedy, kiedy pojawia się taka potrzeba lub masz na to ochotę.