Rollery i wałki do masażu najbardziej znanych producentów, charakteryzujące się odpowiednią różnorodnością zarówno pod kątem wyglądu, rozmiaru, stopnia twardości, materiału i przeznaczenia.

W kategorii rollerów do masażu znajdziesz produkty dwóch, najbardziej znanych na świecie marek – Hyperice i Trigger Point Performance, w tym produkty określane mianem rewolucyjnych – Grid 1.0 (najpopularniejszy na świecie roller sprzedany w kilkumilionowym nakładzie) i Vyper 2.0 (oryginalny roller wibracyjny o 3 poziomach intensywności wibracji, ograniczający uczucie bólu podczas rolowania, poprawiający krążenie krwi i zakres ruchu znacznie lepiej od tradycyjnych rollerów).

Wśród polecanych przez nas produktów, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dla osób rozpoczynających przygodę z automasażem, najlepsze będą rollery o miękkim stopniu twardości – CORE (wersja zwykła lub Mini). Dla osób poszukujących odpowiedniej wszechstronności i trwałości, dobrym wyborem będą rollery z serii Grid (1.0 lub 2.0). Jeśli natomiast szukasz bezkompromisowości i skuteczności, Twoim wyborem powinien być któryś z rollerów wibracyjnych Vyper 2.0 – w wersji standardowej lub limitowanej. Dla osób potrzebujących bardziej indywidualnego masażu, rozwiązaniem mogą być któreś z produktów z serii Nano lub Charge a dla szukających ekstremalnej twardości i szczególnej siły nacisku na mięśnie – ekstra twardy roller Grid X.

Każdy z produktów w naszej ofercie znany jest ze swojej skuteczności, pomagając osiągnąć optymalne zdrowie ludziom na każdym stopniu zaawansowania treningowego – od ludzi rehabilitujących się po urazach po profesjonalnych sportowców.