Urządzenia do masażu wibracyjnego światowego lidera w kategorii regeneracji potreningowej – Hyperice, w tym najmocniejsze, najbardziej wszechstronne i wydajne urządzenia Hypervolt w 4 wersjach – klasycznej, PLUS, klasycznej z opcją Bluetooth i PLUS Bluetooth.

Urządzenia z funkcją Bluetooth to najnowsza generacja urządzeń do masażu, która pomaga użytkownikowi personalizować regenerację do indywidualnych potrzeb. Urządzenia z tej serii łączą się automatycznie z darmową aplikacją, wykonując programy regeneracyjne za użytkownika i dopasowując odpowiedni poziom intensywności masażu do danej grupy mięśniowej.

W naszej ofercie znajdziesz również pierwsze z urządzeń do masażu wibracyjnego na świecie – Raptor, które przeznaczone jest do użytku fizjoterapeutów. Takie urządzenie posiada jeszcze większy stopień personalizacji od urządzeń Hypervolt, dając użytkownikowi do dyspozycji 6 stopni intensywności wibracji.

Dla osób często korzystających z urządzeń do masażu wibracyjnego Hyperice mamy również do dyspozycji dodatkowe akcesoria takie jak walizka do bezpiecznego przechowywania i transportowania Hypervolt, ładowarka, zestaw głowic, bateria i stojak ładujący. W tej kategorii znajdziesz dosłownie wszystko, czego potrzebujesz jeśli zdecydowałeś się na korzystanie z urządzenia do masażu wibracyjnego jako element utrzymania zdrowia Twoich mięśni na najwyższym poziomie.