Rękawy rozgrzewająco-wibracyjne Hyperice – światowego lidera w produktach do regeneracji potreningowej. Produkty w tej kategorii pomagają złagodzić ból lub zapobiec kontuzji takich części ciała jak noga (w szczególności kolano), plecy i barki.

Rękawy Hyperice mają swoje zastosowanie zarówno w fizjoterapii i rehabilitacji jak i w profesjonalnym sporcie, gdzie służą do szybkiego przygotowania mięśni do wysiłku. Dzięki błyskawicznemu działaniu rozgrzewającemu, poprawione jest krążenie krwi i transport składników odżywczych.

Produkty z serii Venom wykorzystywane są równie często w miejscach pracy, gdzie częstymi problemami są m.in. bóle pleców. Systematyczne korzystanie z rękawów rozgrzewająco-wibracyjnych w trakcie pracy często przynosi niezbędną ulgę i poprawia komfort, wpływając tym samym na podniesienie efektywności pracy i lepsze wyniki.

Wszystkie produkty Hyperice, w tym te z serii Venom, charakteryzują się wysokim stopniem innowacyjności i nowoczesności, dlatego korzystanie z nich jest bardzo proste i intuicyjne. Sterowanie temperaturą i trybem wibracji odbywa się tutaj za pomocą dotykowego, podświetlanego ekranu – tak, by korzystanie z produktu było możliwe zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. O każdej porze dnia i nocy.