Platformy TerraCore to odpowiedź na potrzeby treningowe ludzi na całym świecie, zapoczątkowane przez markę BOSU i produkty umożliwiające wykonywanie ćwiczeń na niestabilnym podłożu.

 

Z TerraCore trening nabiera jednak nowego znaczenia – możliwości jakie dają platformy TerraCore są znacznie większe zarówno pod kątem ilości wykonywanych ćwiczeń jak i ich funkcjonalności. Trenując z takimi produktami, możesz nie tylko na nich stać i po nich biegać, ale skakać a nawet rzucać. Produkty TerraCore są tak niezawodne jakościowo, że wytrzymują obciążenie aż do 1,000kg a na ich powierzchni można trenować nawet w korkach piłkarskich.

Platformy treningowe TerraCore mogą być wykorzystywane jako niezależny produkt lub łączone z innymi produktami treningowymi, takimi jak gumy do ćwiczeń i liny obciążeniowe Battle Rope. Większość ćwiczeń, które można wykonać na platformach, można wykonać na ich obu stronach, dostosowując poziom trudności do stopnia zaawansowania treningowego.

 

Platformy TerraCore to sztandarowy produkt amerykańskiej marki Vicore Fitness, która obecna jest niemal we wszystkich wiodących klubach sportowych i fitness, a także klinikach rehabilitacji i medycyny sportowej. TerraCore to równie częsty wybór osób aktywnych, które trenując w domu poważnie myślą o poprawie swojej sprawności fizycznej i prewencji kontuzji.