Rewolucyjne hantle regulowane amerykańskiej marki PowerBlock, które zmieniły świat treningu siłowego – w domach, siłowniach, klubach fitness i ośrodkach sportowych.

Dzięki unikalnemu systemowi zmiany ciężaru, hantle PowerBlock są w stanie zastąpić nawet kilkadziesiąt par hantli w jednym produkcie. W naszej ofercie posiadamy wszystkie modele hantli, w tym wersje Sport i Pro, z których wersja Sport przeznaczona jest do użytku domowego a Pro do użytku komercyjnego.

Hantle PowerBlock oznaczone znakiem EXP dają możliwość rozbudowywania ciężaru w sytuacji, w której poprawia się Twoja siła, tzn. możliwe jest rozpoczęcie od zakupu hantli oznaczonych określeniem Stage 1 a następnie dokupienie samego zestawu rozszerzającego, tj. Stage 2 i Stage 3. Ta elastyczność jest charakterystyczna dla marki PowerBlock i sprawia, że hantle wybiegają daleko poza funkcjonalność typowych hantli do treningu siłowego.

Dla osób dbających o porządek domowej siłowni, w ofercie produktów w kategorii hantle mamy również odpowiedni stojak, będący w stanie pomieścić hantle PowerBlock Sport o wielkości do 41kg (Stage 3).