Zakres gum Powerband w ofercie naszego sklepu jest bardzo szeroki i zawiera gumy dla wszystkich osób zainteresowanych treningiem z dodatkowym oporem elastycznym.

W tej kategorii znajdziesz u nas gumy dla początkujących (o oporze lekkim), uniwersalne (o oporze średnim), a także te dla osób zaawansowanych (o oporze ciężkim, bardzo ciężkim). Posiadamy też specjalny produkt dla kobiet – gumę Powerband Lady o oporze średnim i w kolorze różowym, jak również gumę Powerband Mobilizer – przeznaczoną dla sportowców lub osób starających się poprawić swoją mobilność.

Zastosowanie gum Powerband w treningu jest bardzo szerokie i ogranicza się w zasadzie tylko do własnej wyobraźni. Gumy Powerband są wykorzystywane w codziennych treningach i aktywnościach ukierunkowanych na poprawę elastyczności mięśni, siły, wytrzymałości, a nawet szybkości i skoczności. Gumy można wykorzystać jako niezależny produkt treningowy, dedykowany jednej lub wielu grupom mięśniowym. Można je także połączyć z innymi produktami, takimi jak hantle, kettlebell, sztangi czy TerraCore.

Wybierając któryś z produktów Let’s Bands Powerband możesz mieć pewność, że decydujesz się na najwyższą jakość na świecie i produkt gwarantujący Ci największą odporność na zużycie lub zniszczenie.