W naszej ofercie w kategorii gum Miniband znajdziesz produkty jednej z czołowych, światowych marek – Let’s Bands, charakteryzujących się szczególną trwałością.

Do wyboru oddajemy tutaj gumy o oporze lekkim, średnim, ciężkim i bardzo ciężkim – oznaczone dokładnie tymi samymi kolorami, które charakterystyczne są dla poszczególnych oporów w produktach Let’s Bands.

Dzięki 4 różnym rodzajom oporu Twój trening będzie mógł zawsze różnić się stopniem trudności i intensywności. Gumy Miniband mogą też być wykorzystane indywidualnie jak i razem, dając możliwość treningu kilku grup mięśniowych jednocześnie. Ten stosunkowo niepozorny produkt treningowy jest tak naprawdę jednym z najbardziej wszechstronnych, uniwersalnych i skutecznych narzędzi do wzmacniania mięśni, niezależnie od stopnia zaawansowania treningowego. Gumy Miniband są powszechnie i codziennie wykorzystywane zarówno w klinikach rehabilitacyjnych i gabinetach fizjoterapeutycznych jak i klubach fitness i organizacjach sportowych.

Decydując się na zakup gum Miniband, zwróć szczególną uwagę na jakość wykonania i odporność produktu na zużycie. Ten element jest szczególnie ważny w tym przypadku ze względu na stosunkowo dużą łatwość uszkodzenia produktu podczas treningu.