Sportowy zegarek to niezawodny partner nie tylko podczas treningu. Dzięki zaawansowanym funkcjom nowoczesne zegarki sportowe monitorują najważniejsze parametry treningu, a także całodobową aktywność. Stają się w ten sposób niemal trenerem od przygotowania motorycznego – dbającym zarówno o jakość samego treningu, jak i regenerację oraz sen. Korzystając ze sportowego zegarka, dokładnie zaplanujesz trening, a następnie uzyskasz wiarygodne dane, które umożliwią Ci dokładną analizę swoich postępów oraz kolejnych sesji w siłowni czy w terenie. Zmierzysz swój poziom wytrenowania oraz regeneracji, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć, w jakiej dyspozycji jesteś, oraz jak krok po kroku podnosić sobie poprzeczkę. Nowoczesny zegarek sportowy to osobisty trener, który zawsze jest przy Tobie.

W sklepie New Level Sport znajdziesz zegarki sportowe największych i najbardziej znanych marek na świecie – Garmin oraz Polar. To marki, które od lat uznawane są za najbardziej innowacyjne i dostarczające najbardziej wiarygodne dane. Monitoruj swoje treningi, codzienną aktywność i sen oraz regenerację, a także korzystaj z szerokiej gamy funkcji smart, umożliwiającej Ci m.in. płatność w sklepie, odbieranie powiadomień z telefonu oraz połączeń, sterowanie muzyką.

Kompletna oferta zegarków w naszym sklepie to gwarancja, że bez problemu znajdziesz zegarek sportowy dopasowany dokładnie do Twoich celów i potrzeb. I to bez względu na fakt, czy potrzebujesz sprzętu bardziej specjalistycznego, czy też eleganckiego i komfortowego w codziennym użytkowaniu.

Zapoznaj się ze szczegółowymi opisami każdego z produktów i sprawdź, który z nich odpowiada Ci najbardziej. Znajdziesz tu zegarki sportowe dedykowane biegaczom, kolarzom i triathlonistom, a także zwolennikom treningów siłowych czy interwałowych o wysokiej intensywności; zegarki z GPS, mapami offline, barometrem i odczytem poziomu natlenienia krwi oraz zegarki, których głównym celem będzie zmotywować Cię do podniesienia się z kanapy; zegarki, które swoim rozmiarem i designem wyraźnie dają do zrozumienia, że należą do kategorii zegarków sportowych, oraz te bardziej minimalistyczne, które równie świetnie będą pasować do marynarki.

I pamiętaj – niezależnie od tego, na który zegarek się zdecydujesz, możesz być pewny gwarancji najlepszej jakości i najlepszej ceny.