Rowery stacjonarne Wattbike to niedościgniony wzór możliwości a jednocześnie najbardziej zaawansowane i najbardziej inteligentne rowery na świecie. Nie przez przypadek marka Wattbike jest oficjalnym partnerem światowej federacji kolarskiej (UCI) i wyborem setek najlepszych organizacji sportowych na świecie w wielu dyscyplinach sportu.

Trening z rowerami Wattbike to coś więcej niż typowy trening cardio. To pełna analiza wysiłku w jego trakcie. To ocena zarówno siły jak i techniki pedałowania w czasie rzeczywistym. To konkurencja z ludźmi na całym świecie i z samym sobą. To precyzyjna analiza swoich możliwości za pomocą programów diagnostycznych i monitorowanie postępów. To możliwość sprawdzenia się na najtrudniejszych etapach największych wyścigów kolarskich na świecie. A wszystko to, to jedynie część możliwości jakie dają dostępne w ofercie rowery:

  • Pro/Trainer
  • Nucleus
  • Atom X

Z rowerami Wattbike możesz trenować niezależnie od warunków pogodowych w sposób, który odzwierciedla jazdę na typowym rowerze szosowym. W modelach Pro/Trainer i Nucleus dostępne są 2 rodzaje oporów – powietrzny i magnetyczny, które dają unikalne poczucie jazdy na zewnątrz a w modelu Atom X, obciążenie dostosowywane jest automatycznie, w zależności od nachylenia terenu na danej trasie.

Z rowerami Wattbike warunki do treningu są zawsze – po to by cieszyć się jazdą na rowerze i jej korzyściami codziennie.