Kamery Veo to produkty stworzone przez markę, stawiającą sobie za cel udostępnianie najnowocześniejszych, najbardziej zaawansowanych i najbardziej przydatnych technologii sportowych wszystkim osobom uprawiającym sport – niezależnie od jego rodzaju czy poziomu zaawansowania. To produkty, które zrodziły się z prywatnych doświadczeń, a które teraz dostępne są w ponad 80 krajach świata. To właśnie w tych 80 krajach kamerami Veo nagrano już ponad pół miliona gier i niezliczoną ilość treningów – na każdym poziomie. Od rozgrywek amatorskich po piłkarską Ligę Mistrzów.

Veo to marka zbudowana na mocnych wartościach i na ludziach, w którzy takie wartości wierzą. I to właśnie stąd bierze się:

Przekonanie Veo

Veo wierzy, że technologia ma pozytywny wpływ na sport i rozwój potencjału sportowego. Dzięki technologii, zawodnicy mogą stawać się lepsi. A wraz z rozwojem poziomu, znaczenia nabiera również aspekt widowiskowości, który też wzbogaca technologia. Koniec końców, sport z technologią wznosi się na zupełnie nowe poziomy jakości pod każdym względem.

Misja Veo

Veo dąży do tego, by zapewnić najlepsze rozwiązania technologiczne do wszystkich sportowców, którzy tego potrzebują. Do tej pory, tego typu rozwiązania dostępne były niemal wyłącznie dla organizacji sportowych o nieograniczonych budżetach. Teraz, z Veo, każdy zawodnik i każda zawodniczka może mieć dostęp do produktów, które pomogą im w rozwoju i osiągnięciu poziomu, do którego są przeznaczeni.

Przewaga Veo

Veo zapewnia rozwiązania, które są równie zaawansowane jak proste. Zaawansowane technologicznie, a proste w obsłudze. Bo sport nie powinien wymagać zapoznawania się z problematyczną, skomplikowaną i czasochłonną obsługą. Sport powinien wymagać skupienia na wysiłku i codziennych postępach. Dzięki łatwości użytkowania kamer Veo, każdy sportowiec może teraz skupić się na tym, co naprawdę istotne.

Obietnica Veo

Veo zobowiązuje się do pomocy każdemu zawodnikowi w podniesieniu poziomu sportowego. Dzięki dokładnej analizie gry i każdego jej elementu podczas treningów lub meczów, uzyskasz dostęp do informacji, które zazwyczaj są pomijane. Z Veo nie pominiesz ani tych dobrych, ani tych złych momentów. Wszystko po to, by wykorzystać komplet informacji dla Twojego dobra i Twoich lepszych wyników.