Innowacyjne rozwiązanie, umożliwiające stałą i codzienną kontrolę poziomu glukozy we krwi, w sposób nieinwazyjny i za pośrednictwem umieszczanego na ramieniu sensora, który łączy się z telefonem komórkowym za pośrednictwem darmowej i dedykowanej aplikacji.

To właśnie w aplikacji Ultrahuman znajdziesz nie tylko wykresy pokazujące jak dany posiłek i sposób aktywności wpływa na poziom Twojej energii, ale także rekomendacje żywieniowe, klasyfikacje Twoich posiłków a nawet dostęp do różnego rodzaju zajęć treningowych. Z aplikacją nauczysz się jak szybko i skutecznie zmienić swoje nawyki żywieniowe po to, by mieć więcej energii w ciągu dnia, poprawiać swoje wyniki podczas różnego rodzaju aktywności, żyć zdrowiej i stracić zbędne kilogramy.

Ultrahuman to rozwiązanie odpowiadające na potrzeby praktycznie każdej osoby, która chce dowiedzieć się więcej o sobie i nauczyć się lepszych nawyków żywieniowych – od osób cierpiących na cukrzycę po osoby aktywne czy profesjonalnych sportowców, dla których precyzyjna kontrola poziomu glukozy we krwi, zwłaszcza podczas wysiłku, powinna być jednym z najważniejszych priorytetów i czynnikiem znacznie zwiększającym szanse na sukces sportowy.