W kategorii treningu oddechowego oddajemy do Twojej dyspozycji produkty marek AiroFit i PowerBreathe, z którymi poprawisz siłę i wytrzymałość swoich płuc – a dzięki temu, wzmocnisz też mięśnie brzucha i jelit i zmniejszysz ciśnienie krwi.

Każdy z produktów ma swoje zastosowanie nie tylko w treningu sportowym, ale również w rehabilitacji, w tym w placówkach medycznych, gdzie często pomaga zwiększyć dotlenienie komórek i wzmacnia układ odpornościowy. Dla wielu chorób układu oddechowego, wirusów i bakterii, wysoce natlenione ciało to wyzwanie, z którym ciężko jest sobie poradzić – stąd dbanie o odpowiednią jakość płuc nabiera szczególnego znaczenia.

W sporcie, to znaczenie jest bardziej oczywiste. Na zdrowych i efektywnie pracujących płucach, korzystają nie tylko sportowcy wytrzymałościowi, ale sportowcy w niemal każdej dyscyplinie sportu. Nawet jeśli do profesjonalnych sportowców się nie zaliczasz, a nie narzekasz też na częste infekcje, produkty z kategorii treningu oddechowego powinny Ci się przydać – bo z nimi każdy Twój codzienny wysiłek będzie łatwiejszy i przyjemniejszy.

W treningu oddechowym, znajdziesz marki o różnym przedziale cenowym, różnych możliwościach i różnych funkcjonalnościach. Zapoznaj się z każdym z produktów klikając na niego i czytając jego opis. A w przypadku pytań, zapraszamy też do kontaktu z nami.