Talerze obciążeniowe amerykańskiej marki Iron Grip, słynącej ze swojej niezawodnej jakości i trwałości. Talerze te wykonane są z uretanu, który z jednej strony nie rysuje i nie niszczy powierzchni, a z drugiej – nie daje się też zniszczyć.

Inwestycja w talerze Iron Grip jest dla wszystkich tych osób, które chciałyby kupić obciążenia do swoich sztang tylko raz, i nigdy nie wracać do tego tematu ponownie. Ale talerze Iron Grip to nie tylko jakość – to w równym stopniu wygoda i funkcjonalność.

Talerze obciążeniowe Iron Grip wykonane są tak, by zapewnić wiele konfiguracji uchwytów, przydających się nie tylko podczas nakładania i ściągania ciężaru ze sztangi, ale również podczas wielu ćwiczeń na całe ciało. Połączenie najwyższej jakości materiałów i uchwytów powoduje, że talerze można wykorzystać w celu wzmocnienia brzucha, ramion, barków, pleców i klatki piersiowej.

Jednym słowem – talerze obciążeniowe Iron Grip to zakup, którego możesz być pewien i inwestycja wiążąca się z gwarantowaną satysfakcją!