Światła reakcyjne marki A-Champs, charakteryzujące się zaawansowanymi technologiami i wykonane z niezwykle trwałych materiałów, odpornych na zniszczenie. Nawiasem mówiąc, tak odpornymi na zniszczenie, że można nimi…rzucać.

Ale światła z serii Rox Pro i Rox Pro X to coś więcej niż trwałość. To przede wszystkim praktycznie nieograniczone możliwości diagnostyki i treningu. To urządzenia dające możliwość sprawdzenia szybkości, zwrotności, czasu reakcji i funkcji kognitywnych. Dzięki światłom możliwy jest trening w formie ciągle nieprzewidywalnej i zawsze innej zabawy. Pracując z Rox Pro, reagujesz nie tylko na światło, ale też na dźwięk i symbole, reagując wyłącznie na zadane bodźce w konkretny sposób, np. dotykając światło z odpowiednią intensywnością.

Darmowa aplikacja Rox Pro, przeprowadza przez setki ćwiczeń i programów treningowych, dzięki którym możesz stać się lepszym sportowcem, szybciej się zrehabilitować, podnieść intensywność swoich treningów, zwiększyć wytrzymałość czy zrzucić zbędne kilogramy. Pomysłów na trening ze światłami reakcyjnymi nie zabraknie Ci nigdy a z aplikacją, będziesz mógł też zawsze monitorować swoje postępy.

Światła reakcyjne A-Champs to o tyle szczególny produkt, że z równym powodzeniem trafia zarówno do profesjonalnych sportowców jak i…dzieci, które łatwiej podejmują się wysiłku wiedząc, że połączony jest on z dobrą zabawą.