W tej kategorii znajdziesz wszystko, co potrzebne do poprawy mobilności funkcjonalnej i ogólnej sprawności. Dzięki produktom Stick Mobility doświadczysz postępów treningowych, jakich mogłeś nigdy się nie spodziewać. Technika Twoich ćwiczeń powinna się poprawić, zakres ruchu powinien być widocznie większy, codzienne aktywności staną się łatwiejsze i przyjemniejsze a ryzyko urazów znacznie się zmniejszy. Wszystko to po codziennym używaniu produktów Stick Mobility o różnej długości.

Dlaczego trenować z zestawem Stick Mobility?

Każdy z produktów Stick Mobility daje mnóstwo korzyści, ale żeby wykorzystać potencjał swój i produktów, najlepiej korzystać z całego zestawu, wyposażonego w 2 produkty dłuższe i jeden krótszy. Każdy z produktów w zestawie ma swój cel i wykorzystywany jest w konkretnym celu – żeby pomóc Ci zwiększyć Twoją mobilność i sprawność. Z zestawem Stick Mobility będziesz mógł skupić się na każdej części ciała, każdej grupie mięśniowej i każdym stawie. Niezależnie od tego jaki jest poziom Twojej formy lub historia urazów, z zestawem Stick Mobility będziesz w stanie pozbyć się wszystkich swoich problemów, jednocześnie stopniując poziom trudności dokładnie w takim tempie jakiego potrzebujesz.

W ofercie marki Stick Mobility dostępnych jest aż 8 produktów indywidualnych w zakresie długości 90-240cm i 5 zestawów, w tym w obu przypadkach dostępne są również produkty w wersji Pro, charakteryzujące się większą grubością i generowanym dzięki niej oporem. Produkty Pro stworzone są z myślą o osobach szczególnie silnych i doświadczonych w tego typu treningu.