Urządzenia wielofunkcyjne, do praktycznie nieograniczonego treningu, umożliwiające wykonanie ćwiczeń z różnego rodzaju oporem, symulującym m.in. pracę na maszynach siłowych, taśmach TRX, gumach do ćwiczeń i wielu innych przyrządów treningowych.

Rozwiązania Sintesi to najbardziej wszechstronne produkty treningowe na świecie i najnowsza technologia cyfrowa, nie tylko zapewniająca większe możliwości pod kątem obciążeń, ale dająca precyzyjne informacje o wysiłku, w trakcie jego trwania. Z urządzeniami Sintesi dowiesz się, czy w każdym powtórzeniu generujesz odpowiednią siłę i moc lub wykonujesz powtórzenie z odpowiednią prędkością.

Produkty Sintesi zaprojektowane zostały z myślą o tym, by wkomponować się w charakter każdego miejsca treningowego. Nowoczesny i minimalistyczny design sprawia, że kolumny treningowe z łatwością dopasują się do wystroju wnętrza każdego domu a równie dobrze będą wyglądać na siłowni, w klubie fitness czy klubie sportowym. Nie bez znaczenia jest również waga produktu – każda kolumna waży jedynie 9kg, dzięki czemu można ją swobodnie przymocować do ściany lub dowolnie przemieszczać. Charakter modułowy produktów Sintesi sprawia, że kolumny mogą znajdować się podczas treningu zarówno na ścianie jak i na podłodze, dając Ci jeszcze więcej możliwości pracy we wszystkich płaszczyznach ruchu.