Omegawave to marka dająca wszystkim sportowcom i osobom aktywnym dotąd niespotykane możliwości pod kątem optymalizacji swojego wysiłku. Co to dokładnie znaczy? Żeby to wytłumaczyć, konieczne jest zrozumienie zamysłu za produktem.

Omegawave to system opierający się o obiektywne dane na temat stanu układu krwionośnego i nerwowego i sprawdzający oba układy w sposób szybki i nieinwazyjny. Oznacza to, że żeby skorzystać z możliwości produktu, wystarczy położyć się i zrelaksować przez 4 minuty. Następnie, po takim teście, system pokaże Ci w jakim stopniu jesteś gotowy do wysiłku i poleci rodzaj wysiłku, który powinieneś wykonać, żeby wydobyć ze swojego ciała i organizmu maksymalne korzyści.

Omegawave – wybór najlepszych na świecie

Omegawave to produkt o potwierdzonej skuteczności. To system opierający się o liczne badania naukowe i wykorzystywany przez najlepsze organizacje sportowe na świecie. To również produkt używany przez jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie organizacji na świecie – NASA. To jedno z tych narzędzi treningowych, które może w sposób szybki i bezpośredni przełożyć się na poprawę Twoich wyników – w każdej dyscyplinie i na każdym stopniu zaawansowania.

Dzięki Omegawave możesz po raz pierwszy, w sposób całkowicie obiektywny i każdego dnia, dokonać najlepszych dla siebie wyborów treningowych, które popchną Cię do przodu lepiej i szybciej niż Twój osobisty trener.