Monitorowanie codziennej aktywności jest ważne dla każdej osoby dbającej o swoje zdrowie. To dlatego, że ciężko zadbać o zdrowie bez aktywności. Ciężko jest też wyciągać wnioski ze swoich zachowań bez obiektywnych danych, takich jak np. te związane ze snem, stresem, wysiłkiem fizycznym czy regeneracją.

I to z tego powodu możesz znaleźć w ofercie naszego sklepu 2 najlepsze na świecie rozwiązania w tej kategorii:

  • Whoop
  • Oura

Oba produkty dają podobne możliwości, ale różnią się od siebie wyglądem i charakterem. Whoop to noszona na nadgarstku opaska, a Oura to zakładany na palec pierścionek. Oba produkty są komfortowe w noszeniu i zaprojektowane tak, by komplementować Twój styl – naturalnie, bez zakłócania Twoich aktywności.

O żadnym z produktów nie musisz więc myśleć. O każdym z nich możesz nawet zapomnieć. A kiedy przyjdzie czas na analizę danych i sprawdzanie swoich trendów zdrowotno-treningowych, w dedykowanych aplikacjach będziesz mógł zagłębić się niemal w nieograniczonym wymiarze czasu.

Zakres informacji na Twój temat jest tutaj tak duży, że prawdopodobnie poznasz się na nowo – od zupełnie innej strony, której może jeszcze nie znałeś.