Systemy diagnostyczne i treningowe Leds React pozwalające na dokładną, obiektywną i błyskawiczną ocenę szybkości, zwrotności i czasu reakcji opierają się o najnowsze technologie, dzięki którym analiza potencjału motorycznego sportowców może być jeszcze szybsza i jeszcze łatwiejsza.

To produkty, które odpowiadają na potrzeby klubów i związków sportowych, trenerów przygotowania motorycznego i samych zawodników, dla których każde przyspieszenie, każde hamowanie i każda zmiana kierunku może mieć ogromne znaczenie. Systemy Leds React Basic i Leds React Pro to wyjątkowe połączenie innowacji i funkcjonalności, które nie tylko nie ogranicza Twoich możliwości, ale poszerza je do stopnia, którego do tej pory prawdopodobnie nie doświadczyłeś.

Oba produkty w ofercie marki Leds React cechuje kompaktowy rozmiar, łatwość obsługi i dokładne odwzorowanie charakteru wielu dyscyplin sportowych. Do tych najbardziej popularnych należy piłka nożna, koszykówka, tenis i futbol amerykański. Niemniej jednak, produkty Leds React dają też możliwość dowolnej konfiguracji ćwiczeń, treningów i testów – tak, by odpowiedzieć na praktycznie wszystkie indywidualne potrzeby innych sportów.