Urządzenia Game Ready do lokalnej krioterapii (terapii chłodzącej) to fundament regeneracji nie tylko w świecie sportu, ale również w medycynie. To produkty wykorzystywane równie często w klubach i związkach sportowych, jak w klinikach rehabilitacyjnych i gabinetach fizjoterapii.

W kategorii Game Ready posiadamy zarówno urządzenie główne, jak i wszystkie akcesoria do niego, tj. baterie, kołnierze i rękawy – dedykowane różnym częściom ciała. Każdy zestaw może być dowolnie konfigurowalny a jego poszczególne elementy mogą być dodawane w razie potrzeb w przyszłości.

Game Ready zawdzięcza swoją popularność unikalnemu połączeniu terapii chłodzącej z efektem kompresji. Takie połączenie przyspiesza procesy regeneracyjne organizmu i powoduje, że mięśnie i stawy szybciej wracają do swoich maksymalnych możliwości. Efekty te dotyczą wszystkie osoby na każdym poziomie zaawansowania. Dlatego jeśli zdrowie należy do Twoich priorytetów, urządzenia Game Ready powinny znaleźć się w Twoim wyposażeniu treningowym.