Fotokomórki SportReact to połączenie innowacyjności, zaawansowania technologicznego, funkcjonalności i świetnej ceny, która odpowiada na potrzeby niemal każdego sportowca i organizacji sportowej poszukującej najlepszych rozwiązań w przygotowaniu motorycznym.

Z fotokomórkami SportReact będziesz mógł przeprowadzić wiele testów motorycznych, obiektywnie oceniających szybkość, zwrotność i czas reakcji, a wszystko to za pomocą tylko 1 narzędzia, w dodatku zsynchronizowanego z darmową aplikacją do kompleksowej analizy danych.

Pomiar szybkości, ocena jakości zmian kierunków czy reagowania na nieprzewidziane bodźce pojawiające się w wielu dyscyplinach sportu, nigdy nie była tak prosta i jednocześnie tak bardzo przystępna. Dzięki temu, będziesz w stanie przygotować swoich zawodników i zawodniczki do wyzwań każdego sportu, dokładnie monitorując postępy i dokonując analizy porównawczej, względem wielu najważniejszych dla Ciebie parametrów.

Zakres możliwości fotokomórek i powiązanej z nimi aplikacji jest niemal nieograniczony – daje Ci on możliwość błyskawicznego przeprowadzania testów poprzez skorzystanie z wgranych szablonów lub dodanie zupełnie unikalnych, personalizowanych testów. A w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z obsługą czy analizą danych, do Twojej dyspozycji zawsze będzie nasz zespół analityczny, posiadający doświadczenie w diagnostyce sportowej, zarówno na poziomie sportu profesjonalnego, jak i młodzieżowego.