Produkty marki MyonTec należą do kategorii inteligentnej odzieży, dającej możliwość dokładnego monitorowania aktywności mięśniowej. Te nieocenione korzyści mobilnej analizy wysiłku są szczególnie doceniane przez wszystkie osoby uprawiające sport, trenerów i fizjoterapeutów, którzy mogą dopasowywać obciążenia treningowe w ten sam sposób, który do tej pory możliwy był jedynie w zaawansowanych laboratoriach.

Z produktami MyonTec nie musisz już zgadywać. Teraz dowiesz się z jaką intensywnością pracuje każdy Twój mięsień – bo wszystkie dane możesz analizować w czasie rzeczywistym na ekranie telefonu, tableta lub laptopa. Wszystko to sprawia, że Twoja efektywność ruchu podczas każdej aktywności będzie poprawiać się z dnia na dzień, a Ty zyskasz nowe zdrowie, formę i sprawność fizyczną.

Wśród licznych produktów marki MyonTec znajdziesz m.in. te dedykowane łydkom, udom, plecom, ramionom i klatce piersiowej. Możliwe jest też zaopatrzenie się w dodatkowe sensory i oprogramowanie do szczegółowej analizy danych.