Skakanki to niepozorny produkt kojarzący się z zabawą z dzieciństwa. Jest to jednak niezwykle przydatny sprzęt treningowy, który pomaga zwiększyć efektywność treningów i spalić tkankę tłuszczową. Treningi ze skakanką nie muszą być długie, żeby były skuteczne. Do ćwiczeń nie potrzebujesz też dużej przestrzeni, dlatego skakanka jest produktem, który może towarzyszyć Ci w każdym treningu – zarówno jako dodatek do treningu siłowego jak i osobny trening nastawiony na efekty treningu cardio.

Dzięki skakance nie tylko wzmocnisz pracę serca i poprawisz swoją kondycję, ale zapewnisz wyzwanie swoim nogom, brzuchowi i ramionom.

Wszystkie skakanki opierają się o podobne zasady i każda ze skakanek spełnia swój cel, jednak dla najlepszych rezultatów i największej wygody treningu, najlepiej jest dopasować skakankę do swoich potrzeb. To dlatego w naszej ofercie możesz znaleźć:

„Klasyczne” – odpowiadające osobom każdego wzrostu. To podstawowe typy skakanek, przeważnie dla osób początkujących.

Szybkościowe – odpowiednie dla ćwiczących dynamicznie. Tego typu skakanki szybciej obracają się w rękach i pomagają wykonać bardziej wymagające ćwiczenia, takie jak np. „double under”.

Skórzane – nieco cięższe od klasycznych skakanek wymagają większej siły ramion. Wykonane są z odpornej na zniszczenie skóry gwarantującej długą żywotność.

Innowacyjne – dopasowujące intensywność wysiłku do Twojej formy i podające liczbę powtórzeń w trakcie wykonywania ćwiczeń.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości skakanki marki Reebok innowacyjne skakanki Hyrope.