Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

DynaMo to wszechstronne urządzenie pomiarowe, będące unikalnym połączeniem dynamometru i inklinometru nowej generacji. To narzędzie, dzięki któremu będziesz w stanie wykonać ponad 300 testów siły i zakresu ruchu, dedykowanym różnym częściom ciała.

Wymienne końcówki, wraz ze starannie przemyślaną konstrukcją sprawiają, że urządzenie może być wykorzystane w niemal każdych warunkach, umożliwiając kompleksową, pełną, rzetelną i szybką diagnostykę, w przeciągu zaledwie kilku minut.

Zastosowana w DynaMo technologia NFC (Near Field Communication) pozwala z kolei na automatyczne wykrycie połączenia i związaną z tym bezproblemową zmianę końcówek, odpowiadającą szerokim zakresom testów i potrzeb Klienta, trenera lub fizjoterapeuty.


PONAD 300 TESTÓW SIŁY I ZAKRESU RUCHU

Możliwość szybkiej zmiany końcówek sprawia, że przeprowadzenie setek protokołów testowych jest łatwe i wygodne. Równie łatwe i wygodne jest również monitorowanie wyników – czy to w czasie rzeczywistym (podczas pomiarów) czy z biegiem czasu, kiedy istotne jest porównanie postępów w pracy z Klientem.

dynamo pomiar siły ramion
dynamo końcówki akcesoria

ZESTAW KOŃCÓWEK I AKCESORIÓW

Nieodłączną częścią DynaMo są inteligentne końcówki, które nie tylko można łatwo wymieniać, ale które automatycznie generują wyniki po ich podłączeniu.

Przydatne są też liczne akcesoria, które służą m.in. do poszerzenia zakresu testów (jak np. uchwyty na kostki czy dłonie) lub wygodnego i bezpiecznego przenoszenia urządzenia (jak np. walizka).


DEDYKOWANY UCHWYT DO OCENY SIŁY UŚCISKU

W pełni konfigurowalny uchwyt do oceny siły uścisku odpowiada wszystkim grupom wiekowym i rozmiarom dłoni. Dzięki takiemu uchwytowi nie tylko rzetelnie sprawdzisz siłę uścisku, ale będziesz mógł oceniać pracę Klienta w czasie rzeczywistym. W ten sposób, DynaMo może być więc nie tylko narzędziem do diagnostyki, ale również treningu.

dynamo uchwyt do siły uścisku
dynamo aplikacja mobilna

DANE W CZASIE RZECZYWISTYM

Aplikacja mobilna (dostępna na urządzenia iOS i Android) pozwala na monitorowanie danych w czasie rzeczywistym. Te same dane możesz obserwować również na wbudowanym w urządzeniu ekranie. Wszystkie dane możesz następnie analizować w dedykowanej aplikacji – Vald Hub, pozwalające oszczędzić czas związany z prawidłową oceną stanu zdrowia i formy Klienta.


OPROGRAMOWANIE

Aplikacja DynaMo dostępna jest zarówno na urządzenia Android jak i iOS. W aplikacji znajdziesz setki testów, najlepsze protokoły testowe, a także historię wyników Klienta z poprzednich testów.

Aplikacja wspierana jest przez Vald Hub – miejsce bezpiecznego gromadzenia danych i ich dokładnej analizy.

dynamo oprogramowanie

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat DynaMo?

Skontaktuj się z nami pod adresem mailowym [email protected] lub numerem telefonu 530 085 036.