Maty fitness marki Airex zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie ćwiczeń w każdych warunkach. Decydując się na któryś z produktów, możesz mieć pewność tego, że podczas wykonywania treningu będziesz mógł skupić się wyłącznie na nim.

W ofercie mat do fitness posiadamy 4 produkty odpowiadające na różne potrzeby. Z jednej strony, dostępne są u nas maty Airex z serii Fitline o różnych długościach, w zakresie 100 – 180cm. Długość maty zależy od jej przeznaczenia, tzn. krótsze maty mogą przydać się podczas typowych ćwiczeń, w których potrzebujesz dodatkowego wsparcia – szczególnie dla łokci, nadgarstków czy kolan. Te dłuższe, sprawdzą się np. w treningach jogi, gdzie na macie będzie spoczywać całe Twoje ciało. Wszystkie z produktów z serii Fitline są antypoślizgowe i zapewniają najwyższe w swojej klasie bezpieczeństwo. Wszystkie maty dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych – czarnym, kiwi, morskim i różowym.

Dodatkowym produktem w naszej ofercie jest Airex Balance Pad, czyli nieoceniony przyrząd treningowy do poprawy równowagi i stabilizacji. Produkt ten wykorzystywany jest najczęściej w klinikach fizjoterapii i rehabilitacji, a także wszędzie tam, gdzie niezbędne jest przywrócenie pełnej sprawności po urazach.