W kategorii zestawów gum do ćwiczeń oddajemy do Twojej dyspozycji szeroki zakres produktów, odpowiadających wszystkim Twoim celom. Posiadamy aż 6 unikalnych produktów, w których znajdziesz zarówno gumy Miniband jak i Powerband (o różnych konfiguracjach), a także tubingi i taśmy Flex. W tej kategorii posiadamy również specjalny produkt, dedykowany wszystkim kobietom aktywnym – Power Set Lady, wyposażony m.in. w 3 gumy Miniband w różnych odcieniach różu i program treningowy z wykorzystaniem produktów.

Każdy z zestawów gum do ćwiczeń Let’s Bands w naszej ofercie charakteryzuje się szczególną funkcjonalnością i skonstruowany jest tak, by zapewnić Ci jak najszybsze osiągnięcie Twoich celów treningowych w możliwie jak najkrótszym czasie. Z każdym z zestawów, Twój trening zawsze będzie inny i będzie mógł różnić się stopniem intensywności.

Zestawy gum do ćwiczeń stworzone są z myślą o efektywnym treningu, ale dzięki starannie zaprojektowanym opakowaniom i przywiązaniu wagi do szczegółów, często wybierane są również jako prezent dla osób aktywnych.